GALA SPORTU podsumowaniem rywalizacji w zawodach szkół podstawowych i ponadpodstawowych w roku szkolnym 2023/2024

GALA SPORTU podsumowaniem rywalizacji w zawodach szkół podstawowych  i ponadpodstawowych w roku szkolnym 2023/2024.

Kończący się rok szkolny był wyjątkowy w sukcesy sportowe uczniów z terenu Gminy Długołęka. Wystarczy wspomnieć tytuł Mistrza Dolnego Śląska w Unihokeju, zdobyty przez dziewczęta ze Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Łozinie czy 9 medali w Indywidualnych Mistrzostwach Dolnego Śląska w Lekkoatletyce, wywalczonych przez uczniów Szkoły Podstawowej im. Wandy Chotomskiej  w Kiełczowie. Rekordowa była również ilość imprez sportowych gminnych i powiatowych, które zorganizował Zespół Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Jednostek Oświatowych w Długołęce.

Zwieńczeniem sukcesów sportowych uczniów oraz ich nauczycieli była Gala Sportu, która miała miejsce w gościnnych progach Szkoły Podstawowej im. Księdza Jana Twardowskiego w Siedlcu.

Wyróżnienia zostały przyznane najlepszym absolwentom z każdej szkoły, a także najbardziej zaangażowanym nauczycielom wychowania fizycznego oraz animatorom sportu. Nagrody laureatom wręczył Wójt Gminy Długołęka Wojciech Błoński.

Podczas Gali w części artystycznej zaprezentowały się przedszkolaki z Siedlca, a następnie w hali sportowej odbył się pokaz gimnastyki oraz mecz piłki ręcznej.

Gratulujemy wszystkim wspaniałych sportowych osiągnięć i życzymy sukcesów w kolejnym roku szkolnym.

Ostatnia aktualizacja
21/06/2024
Data opublikowania
21/06/2024
Autor
administrator

Partnerzy